Alpha kurzust tartanak 2012 januárjában

2011. december 08., címkék: ökumene, ökumené, alpha alapítvány, Ökumené

Minden keresztény felekezetet hívnak az Alpha kurzus szervezői 2012 januárjában nemzetközi tréningjükre (GAT), és reméljik, hogy a résztvevőkkel ismét megélik majd a Lélek csodálatos egységét, megtapasztalják, milyen öröm együtt munkálkodni az Evangélium terjesztésében.

Alpha konferencia szeptemberben

2011. szeptember 03., címkék: alpha alapítvány, ökumenikus, Hírek

Szeptember 17-én tartják a Nemzetközi Alpha Konferenciát és Tréninget Budapesten. Új érdeklődőket és "gyakorlott Alpházókat" egyaránt várják a szervezők.

A pragmatikus karizmatikusok – Néhány szó az Alpháról

2011. június 18., címkék: Nagyvilág, alpha alapítvány

Londonban, a Holy Trinity Brompton templomban tartották a nemzetközi Alpha Kurzus szokásos évi rendezvényét, melyen egyházunkat Köntös László képviselte.

Alpha kurzus - felkészülés és felfrissülés konferencia

2009. december 29., címkék: alpha alapítvány, Hírek

Tapasztalatcsere, bátorítás, lelki felfrissülés, imádság, imaszolgálat, közös dicsőítés, kiscsoportos beszélgetések, bizonyságtételek – mindez az Alpha Keresztény Ismeretterjesztő Alapítvány konferenciáján, 2010. január 16-án.